Ogłoszenia parafialne - 19.10. 2014 – XXIX niedziela zwykła

  1. Trwa październik - miesiąc poświęcony Najświętszej Maryi Pannie Różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe - codziennie o godz. 18.30 w kościele. Dzieci na różaniec zapraszamy w poniedziałki i środy o godz. 17.00.

  2. Wszystkich ministrantów i chłopców chętnych zostać ministrantami na spotkania w sobotę o godz. 10.00 zaprasza ks. Łukasz Koszałka.

  3. Rozpoczęliśmy przyjmowanie wypominków za zmarłych. Zgodnie z tradycją od początku listopada będziemy modlić się za naszych zmarłych. Kartki są już wyłożone na ławkach w kościele. Zachęcamy do wypisywania bliskich zmarłych i składania kartek w biurze parafialnym lub w zakrystii.

  4. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na prace inwestycyjno - remontowe przy parafii. Rozpoczynamy już sezon grzewczy, trwają też przeglądy i drobne naprawy instalacji i dachów przed okresem zimowym. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

  5. Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby się zaangażować w prace parafialnej Caritas oraz osoby potrzebujące pomocy na spotkanie z naszym przedstawicielem do kawiarenki parafialnej w każdą niedzielę w godzinach od 10.30 do 11.30.

  6. W najbliższą sobotę zapraszamy na koncert „Jesienna zaduma” w wykonaniu naszego chóru Towarzystwa Śpiewaczego im. Karola Szymanowskiego i zaproszonych gości. Początek o godz. 13.45.

  7. Zapraszamy na nabożeństwa i spotkania modlitewne z grupami parafialnymi według porządku umieszczonego w gablotach i na stronie internetowej.

  8. Zapraszamy do naszej kawiarni Z sercem. Zapraszamy w niedzielę od godz. 9.30 do godz. 14.00. Są pyszne lody, gofry, duży wybór kaw i herbat.

  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w sklepiku przy kościele. Szczególnie zachęcamy do korzystania z naszego parafialnego biuletynu Wokół Serca, który jest za dowolną ofiarę dostępny przy głównym i bocznym wyjściu z kościoła.

Ogłoszenia DA "Na Czarnej"

Duszpasterstwo akademickie "Na Czarnej" zaprasza studentów na spotkania:
- w niedzielę – Msza św. akademicka o 19.30 w kaplicy;
- w poniedziałek (20 października) godz. 19.00 - wieczór taneczny;
- we wtorek (21 października) godz. 18.00 - w ramach Caritas studenckiej - przygotowanie posiłku dla najbiedniejszych;
- w środę (22 października) godz. 19.00 - Msza święta w kaplicy, a po niej spotkanie w salce akademickiej;
- w czwartek (23 października) godz. 19.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w kaplicy.
Szczegółowe informacje na stronie www.dawrzeszcz.gda.pl

 


Spotkanie wspólnoty KAIROS:

Wspólnota Kairos (młodzieżowo-studencka) zaprasza na spotkania w każdy wtorek o godz. 18.45 wiecej
ribbon

KAIROS

Nasze spotkania to okazaja do modlitwy, śpiewu, dobrej zabawy, wymiany poglądów i zawarcia nowych cennych znajomości! PRZYJDŹ!