Ogłoszenia parafialne 22.01.2017

  • Do jutra trwają w naszej parafii odwiedziny duszpasterskie - kolęda. Dziś od godz. 15.00 będzie trwała kolęda dodatkowa, a jutro będziemy odwiedzać mieszkańców ul. Konopnickiej.

  • W tym tygodniu Ks. Paweł zaprasza dzieci i młodzież do gry w ping ponga we wtorek i czwartek w godz. od 10.00 do 11.00.

  • Na zakończenie tradycyjnego okresu bożonarodzeniowego studenci z Duszpasterstwa Akademickiego „Na Czarnej” zapraszają dzieci wraz z rodzicami na jasełka i wspólne zabawy. Odbędą się one w auli Domu Katechetycznego w najbliższą sobotę 28 stycznia o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy.

  • Zapraszamy na nabożeństwa i spotkania modlitewne z grupami parafialnymi według porządku umieszczonego w gablotach i na stronie internetowej.

  • Od nowego roku modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia odbywa się w każdy wtorek o godz. 18.00 w kaplicy, a nie jak dotąd w kościele.

  • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w sklepiku przy kościele. Szczególnie polecamy miesięcznik L’osservatore Romano, a także nasz parafialny biuletyn „Wokół Serca”, który można odebrać za dowolną ofiarę przy głównym i bocznym wyjściu z kościoła.

  • Zapraszamy wszystkich do naszej kawiarni „Z Sercem”, która mieści się na parterze domu parafialnego. Zapraszamy na pyszne ciasto, dobre kawy i herbaty. Kawiarnia jest czynna w każdą niedzielę od 9.30 do 14.00.

Na zakończenie tradycyjnego okresu bożonarodzeniowego studenci z Duszpasterstwa Akademickiego „Na Czarnej” zapraszają dzieci wraz z rodzicami na jasełka i wspólne zabawy. Odbędą się one w auli Domu Katechetycznego w sobotę 28 stycznia o godz. 10.00. 

Ogłoszenia Duszpasterstwa Akademickiego
Duszpasterstwo akademickie "Na Czarnej" zaprasza studentów na spotkania:
- w niedzielę:

  • o 19.00 w kaplicy wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi;
  • o 19.30 msza św. akademicka;

- w poniedziałek (23 stycznia) godz. 19.00 – kurs Alfa;
- we wtorek (24 stycznia) godz. 18.00 - w ramach Caritas studenckiej - przygotowanie posiłku dla najbiedniejszych;
- w środę (25 stycznia) godz. 19.00 – msza św. akademicka w kaplicy, a po niej spotkanie w salce.

Szczegółowe informacje na stronie  www.naczarnej.pl

 

Ogrzewanie kościoła

 


Spotkanie wspólnoty KAIROS:

Wspólnota Kairos (młodzieżowo-studencka) zaprasza na spotkania w każdy wtorek o godz. 18.45
ribbon